Airfryer 3-in-1 Food Divider Compatiblewith Af Combi 7000 Series
ITCurry #: 4370F759 | Article #: HD9916/00Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
14,56
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Maak drie gerechten tegelijk klaar
De allereerste 3-wegsverdeler voor uw airfryer
Maak uw airfryer veelzijdiger dan ooit. Ons unieke 3-wegs voedselverdeelaccessoire voor de airfryer van 8,3 l creëert drie aparte compartimenten, zodat u in één keer een volledige maaltijd kunt bereiden, van vlees en hoofdgerechten tot aardappelen en groenten.
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Soort | Verdeler |
| Compatibiliteit | HD9875, HD9880, HD9876 |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 214 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Gewicht | 343 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
| Gewicht verpakking | 450 g |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}