Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
48,87
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Our stylish TV Stand allows you to mount your 32”-65” TV without the need to drill holes. Enjoy the freedom of adjusting the height of your TV for a comfortable viewing experience.
The EZ Stand will give a modern look to your interior and is easily repositioned to adjust the layout of your room. All mounting materials are delivered with the stand for a simple setup.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 40 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Montagewijze | Vloer |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 607 mm |
| Diepte (max) | 63,7 cm |
| Hoogte | 1162 mm |
| Logistieke gegevens | |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184076480 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}