-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This One For All swivelling and height adjustable TV Stand is suitable for Televisions from 32 to 70 inches and compatible with VESA sizes up to 400 x 400. Your television will always be at the right position for optimal TV viewing, with 360° swivelling and height adjustability. With the integrated media player, you hide your device in the back. Hide unsightly cables with the integrated cable management system and create a clean and uncluttered look. The design comes with a universal soundbar holder compatible with any types of soundbars for a complete TV viewing experience. This modern TV Stand is engineered to assure stability for your TV. All angles are carefully chosen to ensure a low center of gravity. Additionally, you can use the included wall anchor for extra security.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 35 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Maximale schermgrootte | 177,8 cm (70") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Montagewijze | Vloer |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| kantel aanpassingen | Nee |
| Draaien | Ja |
| Draaihoek | 360ø |
| Draaihoek | 360ø |
| Aantal wielen | 0 wiel(en) |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Eenvoudig verstelbaar | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Bruin, Grijs |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Schermafmeting (max) | 177,8 cm (70") |
| Schermafmeting (min) | 81,3 cm (32") |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 783 mm |
| Hoogte | 1340 mm |
| Gewicht | 6,7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 244 mm |
| Diepte verpakking | 824 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 8,8 kg |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 595 x 783 x 1340 mm |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 244 x 824 x 160 mm |
| Maximum gewicht | 6,7 kg |
| Pakketgewicht | 8,8 kg |
| VESA-montage | Ja |
| Geschikt voor schermmaten | 812,8 - 1778 mm (32 - 70") |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |