Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
7,05
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 80 kg |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Maximale schermgrootte | 139,7 cm (55") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 400 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,400 x 300 |
| Montagewijze | Muur |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 15ø |
| Afstand tot de muur (max.) | 2,5 cm |
| Afstand tot de muur (min) | 2,5 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 479 mm |
| Diepte | 206 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 1,23 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 485 mm |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 1,43 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}