Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
18,61
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts DS15-629BL1 is een tabletstandaard die geschikt is voor montage op een bureau of aan de muur en die 90° kan draaien om te schakelen tussen staande en liggende stand. Het strakke ontwerp, in combinatie met de antislip-voetjes en de sterke aluminium constructie, zorgt voor een veilige en stevige plaatsing.
De tabletstandaard maakt deel uit van een modulaire opstelling en moet worden gecombineerd met de volgende tablet casings:
WL15-601BL1 : voor formaat 10,9-11" | 25,4-27,9 cm
WL15-602BL1 : voor formaat 12,4-13" | 31,5-33 cm
WL15-603BL1 : voor formaat 14,6" | 37,1 cm
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Tabletstandaard |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 166 mm |
| Diepte | 166 mm |
| Hoogte | 132 mm |
| Gewicht | 750 g |
| Breedte verpakking | 175 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,5 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 386 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 366 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 160 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}