-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts FL15-628BL1 is een tabletstandaard die geschikt is voor vloermontage en zowel in staande (portrait) als liggende (landscape) stand kan worden geïnstalleerd.
Het strakke design en de robuuste aluminium constructie garanderen een veilige en uiterst stabiele plaatsing. De standaard is voorzien van een bolt-down voet voor extra beveiliging en een kabelmanagementsysteem waarmee kabels volledig uit het zicht door de binnenzijde van de paal worden geleid
De tabletstandaard maakt deel uit van een modulaire opstelling en moet worden gecombineerd met de volgende tablet casings
WL15-601BL1 : voor formaat 10,9-11" | 25,4-27,9 cm
WL15-602BL1 : voor formaat 12,4-13" | 31,5-33 cm
WL15-603BL1 : voor formaat 14,6" | 37,1 cm
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Tabletstandaard |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 1055 mm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 1075 mm |
| Hoogte verpakking | 320 mm |
| Gewicht verpakking | 13,2 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 13,4 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 1075 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 100 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 9403208000 |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |