Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
57,72
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
With 100W of power, this multifunctional station combines advanced technology and compact design to meet all your connectivity needs.
With 8 versatile ports (USB-C, USB-A, HDMI and RJ45), it offers an all-in-one solution for connecting, charging and syncing your devices with ease one solution for connecting, charging and syncing your devices with ease. Whether you're in the office or on the move, this docking station guarantees speed, reliability and performance.
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Prestatie | |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kleur van het product | Grijs |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| USB kabel lengte | 0,24 m |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 90 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}