-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Maak je werkplek compleet met dit toonaangevende dock, dat een klasse apart is
Zeg vaarwel tegen de wirwar aan kabels met de nieuwste aanwinst voor je bureau: het HP USB-C 100W G6 dock. Eén USB-C-kabel[1] verbindt je laptop[2] met al je apparatuur. Meer poorten, minder gedoe, en alles werkt gewoon direct, zodat jij in je flow blijft.
| Prestatie | |
| Kleurnaam | Jet black |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Land van herkomst | China, Thailand, Mexico |
| HP-segment | Thuis |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | -15 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -15 - 12192 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 121 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Gewicht | 680 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 396 mm |
| Diepte verpakking | 95 mm |
| Hoogte verpakking | 171 mm |
| Gewicht verpakking | 1,19 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Garantiekaart | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251520709 |
| Technische details | |
| Inhoud | HP USB-C 100W G6 dock; 120 W netvoedingsadapter; productinformatie; Garantiekaart |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS; Linux; ThinPro; ChromeOS |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 997,5 x 149,9 mm (47.2 x 39.3 x 5.9") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 150 mm |
| UNSPSC-code | 43211602 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |