-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Fitting 10” fans, fan guards are “Hamburger grille” style & have a black powder coat finish, includes hardware.
| Kenmerken | |
| Soort | Ventilatorbeschermer |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | Greenguard |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 220,7 mm |
| Diepte | 6,35 mm |
| Hoogte | 220,7 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 152,4 mm |
| Diepte verpakking | 152,4 mm |
| Hoogte verpakking | 8,1 mm |
| Gewicht verpakking | 230 g |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Koelmiddel | Lucht |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |