-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
- Heavy gauge steel construction for long-term durability in a rugged environment
- Black powdercoat finish for maximum corrosion resistance
- The Overhead Guard Mount allows users to mount smaller devices and radios from the top of the overhead guard
- Provides a low profile solution for mounting peripherals
- Overhead Guard Mount with Clam Shell features the following hole patterns; AMPS, NEC, VESA 75mm, Gamber-Johnson 2"x4.09"
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Ergonomie | |
| Draaihoek | 360ø |
| Bereik kantelhoek | 90 - 26ø |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 142 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |