ThinkCentre neo 50q Gen 6 - Core Ultra 5 226V - 16GB Ram - 512GB Opal 2.0 SSD - Win11 Pro - Azerty Belgian
ITCurry #: M852XP90 | Article #: 13HR003VMB-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
POWER-PACKED AI-DRIVEN DESKTOP
Upgrade Your Performance & Efficiency
The Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 6 Tiny PC boasts Intel® Core™ Ultra processors and delivers powerful performance for robust computing. Designed to tackle your toughest workloads with AI capabilities, it ensures peak efficiency for every task. Compact yet mighty, it seamlessly fits into any workspace, making it an ideal choice for business.
FORTIFIED SECURITY
Stay Secure: Inside & Out
Enjoy peace of mind with ThinkShield’s advanced security suite. Discrete Trusted Platform Module (dTPM) encrypts data while Smart USB Protection and Secure Wipe 2.0 provide firmware-level safeguards to block USB-based attacks, prevent unauthorized access, and enable Cloud Boot rollback. Plus, the security slot deters physical theft for data-device safety.
CREDIBILITY & COLLABORATION
Sustainability
Our goal is to provide smarter technology that builds a brighter, more sustainable future for our customers, communities, and the planet. That's why we pursue industry leading labels and certifications that demonstrate our commitment to sustainability in product design. Together, we can build a smarter future for all.
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2100 MHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 8533 MT/s |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | HDD |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Type product | Mini PC |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8852BE |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4b |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Energie | |
| Netvoeding | 65 W |
| Design | |
| Type behuizing | Mini PC |
| Kleurnaam | Raven black |
| Volume | 1 l |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur van het product | Zwart |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Audio | |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 179 mm |
| Diepte | 182,9 mm |
| Hoogte | 36,5 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 242 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 187 mm |
| Gewicht verpakking | 2,6 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 9.0 RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |