ThinkCentre neo 50a 27 Gen 6 LNL - 27in - Core Ultra 5 226V - 16GB Ram - 512GB SSD - Win11 Pro - 3Y Onsite - Azerty Belgian
ITCurry #: M852XP91 | Article #: 13QF0018MB-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
ALL-IN-ONE POWER
Slim, Smart & Space-Saving
Powered by Intel® Core™ Ultra processors, the 27? Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 6 all-in-one (AIO) delivers remarkable performance in a sleek, ultraslim design tailored for SMBs. Designed for dynamic work environments, its whisper-quiet operation prevents distractions and amplifies productivity, creating a clean, professional workspace for more focus.
FORTIFIED SECURITY
Round-the-Clock Protection
Enjoy peace of mind security with the ThinkCentre Neo 50a Gen 6 AIO PC. ThinkShield provides advanced hardware and software security solutions via a firmware Trusted Platform Module (fTPM) to safeguard sensitive data. For enhanced privacy and visibility control there’s an e-shutter while a security lock slot ensures device safety in public workspaces.
CREDIBILITY & COLLABORATION
Sustainability
Our goal is to provide smarter technology that builds a brighter, more sustainable future for our customers, communities, and the planet. That's why we pursue industry leading labels and certifications that demonstrate our commitment to sustainability in product design. Together, we can build a smarter future for all.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Helderheid | 300 cd/mý |
| Soort paneel | IPS |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Kleurbereik | 99 procent |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 15ø |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processormodel | 226V |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 2100 MHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor basisvermogen | 17 W |
| Maximaal turbovermogen | 37 W |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 40 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 53 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 8533 MT/s |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Soort optische drive | Nee |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc Graphics 130V |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Audiochip | Realtek ALC233 |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8852BE |
| Soort antenne | 2x2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Design | |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Kleur van het product | Grijs |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
| Type product | Alles-in-‚‚n-pc |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 90 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 611,7 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 192,1 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 471,7 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7,1 kg |
| Breedte verpakking | 766 mm |
| Diepte verpakking | 223 mm |
| Hoogte verpakking | 570 mm |
| Gewicht verpakking | 10,9 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 9.0 ErP Lot 3/7 GREENGUARD RoHS / WEEE / REACH TšV Rheinland Ultra Low Noise |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Nee |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Toetsenbordconnectiviteit | Draadloos |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |