ThinkBook 16p G6 ADR - 16in - Ryzen 9 8940HX - 32GB Ram - 512GB SSD - RTX 5060 8GB - Win11 Pro - 2Y Depot - Qwerty US/Int'l
ITCurry #: M852XQ06 | Article #: 21U0000MMH-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
VOOR CREATIEVE EN TECHNOLOGISCHE PROFESSIONALS
AI-gestuurde prestaties voor intensieve taken
De ThinkBook 16p Gen 6 (16? AMD) laptop is uitgerust met geavanceerde AMD Ryzen™-processors met speciale NVIDIA RTX® 5060 grafische kaart. Automatiseer taken en beheer veeleisende projecten zoals 4K-videobewerking, voorspellende modellering en complexe ontwerpvisualisatie naadloos
KRACHTIGE GRAFISCHE KAART VOOR PROFESSIONALS
Werk sneller met een speciale GPU
NVIDIA® GeForce RTX® zorgt dat je meer gedaan krijgt. Render snel beelden van hoge kwaliteit, ontwerp complexe modellen met nauwkeurigheid en voer veeleisende simulaties uit zonder vertraging in prestaties. Ontworpen voor makers, ontwerpers en technici en biedt je de snelheid en kracht om beter en slimmer te werken.
GROTER SCHERM, BETERE RESULTATEN
Prachtige 16” laptop
De ThinkBook 16p Gen 6-laptop biedt je de ruimte om gedetailleerde ontwerpen te maken en projecten te analyseren met een groot 16? laptopscherm. Dankzij de TÜV Eyesafe® Low Blue Light-certificatie zorgt het blauwe licht voor een comfortabele omgeving tijdens langere creatieve sessies. Dit apparaat is uitgerust met een numeriek toetsenbord, waardoor het ideaal is voor berekeningen en analyses.
SLIMME TOOLS OM JE WERKDAG TE VEREENVOUDIGEN
Blijf vooroplopen met Magic Bay
Verhoog je productiviteit met het eenvoudig te bevestigen, optionele Lenovo Magic Bay Head-up-scherm (HUD). Of je nu vergaderingen plant, taken prioriteert of je werkplek aanpast, Magic Bay biedt een AI-werkbalk die los staat van je scherm. Perfect voor drukke professionals: het helpt je georganiseerd, gefocust en in controle te blijven, zonder dat je scherm rommelig wordt.
BETROUWBAAR ONDER EXTREME OMSTANDIGHEDEN
Robuust genoeg voor elke uitdaging
ThinkBook-laptops voldoen aan of overtreffen 12 militaire MIL-STD-810H-normen en zijn grondig getest onder extreme omstandigheden, van ijzige toendra's tot stofstormen in de woestijn. Deze laptop biedt betrouwbaarheid en is klaar voor alles, of het nu gaat om temperatuurschommelingen, hoge luchtvochtigheid, trillingen of druk.
GEAVANCEERDE BEVEILIGING, ALTIJD AAN
Ingebouwde beveiliging die altijd werkt
De ThinkBook 16p Gen 6 laptop biedt robuuste bescherming voor je gegevens dankzij de uitgebreide beveiligingssuite van ThinkShield. Van versleutelde gegevens via de Trusted Platform Module (TPM) tot snelle en veilige logins met biometrische authenticatie, deze laptop is ontworpen om je bedrijf te beschermen.
GELOOFWAARDIGHEID EN SAMENWERKING
Duurzaamheid
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende labels en certificeringen die onze toewijding aan duurzaamheid in productontwerp aantonen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.
| Design | |
| Kleurnaam | Luna grey |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WQXGA |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Helderheid | 500 cd/mý |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR 400 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD RyzenT 9 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processormodel | 8940HX |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,3 GHz |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| L3 cache | 64 MB |
| Ge‹nstalleerde processorcache | 16 MB |
| Processor basisvermogen | 55 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| Soort optische drive | Nee |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Grafisch | |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 610M |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| WWAN | Niet ge‹nstalleerd |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Trial-software | Office |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | Office Trial + Lenovo AI Now |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 85 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 4,11 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 300 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Supervisor |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ErP Lot 3 Eyesafe Certified 2.0 TšV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 354,6 mm |
| Diepte | 256,2 mm |
| Hoogte | 19,3 mm |
| Gewicht | 2,15 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |