-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Universal 3-in-1 2.0 Laptopslot met sleutel is een oplossing met één slothoofd voor het beveiligen van laptops met standaard, nano- of wedge-beveiligingsuitsparingen. Het biedt universele compatibiliteit voor meerdere merken en generaties zonder dat u verschillende slothoofden hoeft te gebruiken. Ontworpen op basis van het gemeenschappelijke 5mm-sleutelsysteem van Kensington met gepatenteerde Hidden Pin™-technologie tegen ontgrendeling, met een sterke koolstofstalen kabel en een 360° roterend slothoofd voor eenvoudige bevestiging vanuit elke hoek zonder poorten te blokkeren. Gecontroleerd en getest op het weerstaan en ontmoedigen van diefstal en geleverd met 5 jaar beperkte garantie: dit slot beidt duurzame beveiliging waar professionals wereldwijd op vertrouwen.
| Kenmerken | |
| Slot type | Sleutel |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort kabel | Standard |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Gewicht verpakking | 257 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 6,88 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 306 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 433 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 167 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,88 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Technische details | |
| Vergrendelmanagement | Standard Keyed |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |