ClickSafe 2.0 Portable Universal Keyed Laptop Lock - Master Keyed
ITCurry #: 29056317 | Article #: K63383MFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
52,82
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Het ClickSafe® 2.0 Portable Universal Keyed Laptop Lock is ontworpen om vrijwel moeiteloos uw computers en uw meest gevoelige informatie te beschermen. Het ClickSafe®-veiligheidsanker kan snel in de standaard Kensington-beveiligingsuitsparing worden gestoken en biedt hoogwaardige beveiliging met een enkele klik, zonder gebruik van een sleutel.
| Kenmerken | |
| Slot type | Sleutel |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Soort kabel | Coiled |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 215 g |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 4,96 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 258 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 173 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 518 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,96 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Technische details | |
| Vergrendelmanagement | Master Keyed |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}