Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
29,06
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met de geïntegreerde polssteun en neutrale greep plaatst de ergonomisch goedgekeurde Pro Fit™ Ergo Wired Mouse uw hand zodanig dat u meer comfort ondervindt. Functies zijn onder meer geluidloos klikken, plug & play USB-aansluiting, vijf knoppen (onder meer Volgende en Terug) en vier DPI-instellingen (1000/1600/2400/3200).
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 93 mm |
| Hoogte verpakking | 205 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | SmartFitT |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7 or above; macOS 10.14 or above; Windows 11 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 178 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 475 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 258 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,44 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 779 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}