Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
38,84
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Pro Fit™ Left-Handed Ergo Wireless Mouse is speciaal gemaakt voor linkshandigen en ergonomisch verantwoord. Met recht de juiste muis voor uw linkerhand. Enkele functies zijn: een neutrale grip van 41º, plug-and-play USB-connectiviteit, bediening met zes knoppen, drievoudige DPI-instellingen (800, 1200 en 1600), 128-bits AES-encryptie, configuratie op maat met KensingtonWorks™, platformoverkoepelende compatibiliteit en drie jaar garantie.
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Type batterij | AA |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 115 mm |
| Diepte verpakking | 156 mm |
| Hoogte verpakking | 70 mm |
| Gewicht verpakking | 220 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | SmartFitT |
| Compatibele besturingssystemen | macOS 10.14 or above; Windows 7 or above; Chrome OS 44 or above; Windows 11 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 175 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 475 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 250 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 2,6 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 2,2 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}