-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Of het nu gaat om werken vanuit huis, op kantoor of onderweg, de hedendaagse gebruiker heeft behoefte aan apparaten die zijn ontworpen met comfort en productiviteit in gedachten, waarbij duurzaamheid minstens zo belangrijk is.
Met de Pro Fit™ Ergo TB450 EQ Trackball kunnen gebruikers moeiteloos overstappen van een muis naar een trackball en profiteren van de ergonomische voordelen en ruimtebesparende voordelen die dit biedt. Met zijn doordachte ontwerp maakt de TB450 gebruik van een minimum van 50% post-consumer gerecycled materiaal van de totale plastic componenten*.
De keuze uit draadloze verbinding via Bluetooth® Low Energy of 2,4 GHz biedt maximale flexibiliteit. De TB450 biedt daarnaast een lange levensduur van de batterij, eenvoudige reiniging via een gepatenteerd systeem voor het uitwerpen van de trackball en nauwkeurige optische tracking.
Til uw werkplek naar een hoger niveau met de Pro Fit™ Ergo TB450 EQ Trackball; de perfecte combinatie van comfort, productiviteit en duurzaamheid.
* Met uitzondering van de printplaat en batterij
| Muis | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Diameter trackball | 3,4 cm |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Energie | |
| Type batterij | AA |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 275 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | SmartFitT; EQ |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 |
| Trackball | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 120 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 265 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,1 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 773 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |