-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De KM100 EQ Wired Desktop Set is een betaalbare toetsenbord- en muisset met een minimum van 64% post-consumer recycled content van de totale plastic onderdelen*. Compatibel met Windows en macOS, de toetsenbord en muis hebben bedrade USB-A verbindingen voor betrouwbare plug-and-play-connectiviteit. Het full-size ISO-toetsenbord is voorzien van een numeriek toetsenblok, responsieve tactiele toetsen en een morsbestendig ontwerp dat de elektronica van het toetsenbord beschermt tegen ongelukjes met koffie, water en andere vloeistoffen. De muis voor links- en rechtshandigen heeft een afgeronde vorm die zowel bij links- als rechtshandige gebruikers prettig in de hand ligt, een responsieve optische sensor met 1000 DPI en een scrollwiel voor het navigeren op lange pagina's. Gecertificeerde bescherming bij reinigen. Inclusief 3 jaar beperkte garantie. *Exclusief PCB-assemblage en kabels.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Certificering | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Diepte verpakking | 540 mm |
| Hoogte verpakking | 168 mm |
| Gewicht verpakking | 730 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 242 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 552 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 178 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,38 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,85 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |