-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The KM150 EQ Wireless Desktop Set is a value-for-money keyboard and mouse set featuring a minimum of 62% post-consumer recycled content of the total plastic components.* Windows and macOS compatible, it delivers reliable wireless connectivity via a 2.4GHz connection with government-grade AES 128-bit encryption. The full size ANSI/ISO keyboard includes a numeric keypad and provides convenient LED indicators for battery-life, num lock, and caps lock. A spill-proof design protects the keyboard electronics from accidental spills from coffee, water, and other liquids. The quiet-click mouse is significantly quieter than a standard mouse, reducing noise in busy workplaces. Wipe down protection certified. Includes 3-year limited warranty. *Excludes printed circuit board (PCB) assembly, 2.4GHz dongle and dry batteries
| Toetsenbord | |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 36 mm |
| Diepte verpakking | 467 mm |
| Hoogte verpakking | 183 mm |
| Gewicht verpakking | 620 g |
| Overige specificaties | |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11 |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 238 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 552 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 178 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,74 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 4,74 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |