-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Designed for professionals seeking a keyboard that enhances efficiency and comfort, the KB515 EQ USB-C/USB-A Wired Keyboard features a full-size ISO layout with 16 programmable keys and an integrated AI Copilot key* to support productivity and custom workflows. The responsive scissor-switch keys deliver a quiet typing experience, while LED indicators for Num Lock, Caps Lock and Scroll Lock keep you informed. The outer case of this keyboard is made with 43% post-consumer recycled (PCR) content** and it is shipped in FSC® certified packaging. A durable 1.5m (5') USB-C® cable with tethered USB-A adapter delivers a reliable wired performance while easily accommodating different setups. Windows, macOS and ChromeOS compatible, it includes a 3-year limited warranty.
* Windows only.
** Excluding PCB board and dongle.
| Toetsenbord | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 166 mm |
| Diepte verpakking | 447 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 800 g |
| Overige specificaties | |
| Speciale eigenschappen | EQ |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 138 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 510 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 205 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,7 kg |
| Netto gewicht kartonnen doos | 3,33 kg |
| Minimum bestelhoeveelheid | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |