Large Format Display - ProLite LH10552UWS-B1AG - 105in - 5120x2160 (5KUW) - Black
ITCurry #: 89303619 | Article #: LH10552UWS-B1AGFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
4590,93
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The ProLite LH10552UWS-B1AG delivers stunning 5K UltraWide resolution on a 105" IPS panel, ideal for hybrid meetings, control rooms and immersive presentations. With USB-C connectivity, 100W power delivery, Android OS and integrated speakers with subwoofer, it offers a complete all-in-one solution for modern workspaces.
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldschermdiagonaal | 2,66 m (104.6") |
| Resolutie | 5120 x 2160 Pixels |
| Helderheid | 500 cd/mý |
| HD type | UltraWide 5K HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Responstijd | 8 ms |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Actief weergavegebied (b x h) | 2449,92 x 1033,56 mm |
| Schermdiameter in centimeters | 265,68 cm |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 135 kHz |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Waasniveau | 25 procent |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| RS-232C | Ja |
| OPS-modulesleuf | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Design | |
| Productontwerp | Kiosk-ontwerp |
| Model | Horizontaal/Verticaal |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,49 cm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,49 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,49 cm |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Prestatie | |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | CAT, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Deens, Duits, Engels, Spaans, Ests, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Japans, Litouws, LAT, Nederlands, Pools, Russisch |
| Bedrijfsuren (uren/dagen) | 24/7 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 248 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | G |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Computersysteem | |
| Type processor | Ja |
| On-board graphics adapter model | ARM Mali-G610 MP4 |
| Inclusief besturingssysteem | Android |
| Operating systeem versie | 13 |
| Gewicht en omvang | |
| Schermbreedte | 2489,9 mm |
| Display diepte | 77 mm |
| Display hoogte | 1081,4 mm |
| Display gewicht | 53,5 kg |
| Breedte | 2489,9 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Hoogte | 1081,4 mm |
| Gewicht | 53,5 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 2668 mm |
| Diepte verpakking | 280 mm |
| Hoogte verpakking | 1233 mm |
| Gewicht verpakking | 79,5 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, DisplayPort, RS-232 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 øC |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 øC |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 32 stuk(s) |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Technische details | |
| OPS-slot | 1 |
| Audio in (mini-jack) | Ja |
| Gebruikersknoppen | Wireless & Network(Ethernet, Wi-Fi, Hotspot, VPN, Share Network), Personal(Wallpaper), Input & Output(Sound Output Settings, Input Naming Settings, HDMI OUT Format, CEC), System(Date & Time, Language & Keyboard, Startup & Shutdown, Screen orientation, Pixel Shift, Storage, System Update, Advance Settings, Security, User Experience Improvement), About(Legal Information, Module Number, Android Version, Kernel Version, Build Number, Firmware Version, Serial Number) |
| Duurzaamheidscertificaten | ErP |
| Pallet nettohoogte | 114 cm |
| Pallet nettodiepte | 12,9 cm |
| Pallet nettobreedte | 2,38 m |
| Certificaten van naleving | CB, CE, EAC, REACH, RoHS, TšV mark, UKCA, WEEE |
| Overige specificaties | |
| Snelstartgids | Ja |
| Soort voeding | Intern |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}