CAT6 Riser Cable - Cmr-rated Ethernet Cable 305m Black - Bulk
ITCurry #: 75647491 | Article #: WIR6CMRBK-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Maak gigabit Ethernet-verbindingen met PoE-ondersteuning, in installaties die CMR-gecertificeerde kabels vereisen
The StarTech.com Advantage
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 304,9 m |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Aansluiting 1 | Nee |
| Aansluiting 2 | Nee |
| Aansluiting 1 type | Nee |
| Aansluiting 2 type | Nee |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Constructie van de geleider(s) | Solide |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| AWG draad omvang | 23 |
| Overdrachtssnelheid | 1000 Mbit/s |
| Frequentie | 550 MHz |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | ETL, UL, TAA, CE, REACH |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 12,7 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 450 mm |
| Diepte verpakking | 450 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 14 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |