-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Spigen’s S350 Night Stand for the Apple Watch is made entirely of scratch-free TPU for minimal aesthetics packed with smart functionality. It features a bottom lip that cradles your watch on its side for stability that prevents your watch from swaying side to side. An exact charger cutout offers form-fitting precision that keeps things simple and easy to use.
| Kenmerken | |
| Type product | Horlogestandaard |
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Kleur van het product | Wit |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Watch Series 5 (44 / 40mm) Series 4 / Series 3 / Series 2 / Series 1 (42 / 38mm) |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 45,7 mm |
| Diepte | 55,9 mm |
| Hoogte | 50,8 mm |
| Gewicht | 31,1 g |
| Gewicht verpakking | 113,39 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |