Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
3772,13
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The fi-7600 achieves scanning speeds of 100 ppm/200 ipm (A4 landscape, color, 200/300 dpi), is capable of loading up to 300 sheets at a time and scanning up to as many as 44,000 sheets a day. With its high quality technologies and user-friendly design, the scanner is suitable for continuous high volume scanning. The scanner's ability to scan various documents such as thin paper, plastic cards, envelopes and long page documents boosts user productivity.
| Scannen | |
| Maximum scanformaat | 304,8 x 5588 mm |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kleurenscans | Ja |
| Duplex scannen | Ja |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Uitvoer grijsschaaldiepte | 8 Bit |
| Uitvoer monochroomdiepte | 1 Bit |
| ADF scan snelheid (b/w, A4) | 100 ppm |
| ADF scan snelheid (colour, A4) | 100 ppm |
| Duplex ADF scan snelheid (b/w, A4) | 200 ipm |
| Duplex ADF scan snelheid (kleur, A4) | 200 ipm |
| Zwart / wit scannen kleurenmodi | Grijstinten, Monochroom |
| Design | |
| Soort scanner | ADF-/handmatige invoer scanner |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Beeldscherm | LCD |
| Ingebouwd display | Ja |
| Prestatie | |
| Type beeldsensor | Dual CCD |
| Lichtbron | Witte LED (4x) |
| Dagelijkse diensten cyclus (max) | 44000 pagina's |
| Scanner-drivers | ISIS, TWAIN |
| Invoercapaciteit | |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 300 vel |
| Papier | |
| Ondersteunde scanning media types | Enveloppen, Normaal papier, Plastic kaart, Dun papier |
| Detectie meervoudige invoer | Ja |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A3 |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A3, A3+, A4, A5, A6, A7, A8 |
| Mediagewicht, automatische doorvoer | 20 - 413 g/mý |
| Maximum scanformaat (documentinvoer) | 304,8 x 431,8 mm |
| Scanformaat documentinvoer (min) | 50,8 x 69 mm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Type stopcontactaansluiting | C5 |
| Standaard interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Energie | |
| Soort voeding | AC |
| Stroomverbruik (typisch) | 64 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,35 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,35 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 1,7 W |
| Ingangsspanning | 100-240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 236 mm |
| Diepte | 432 mm |
| Hoogte | 214 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 396 mm |
| Diepte verpakking | 595 mm |
| Hoogte verpakking | 506 mm |
| Gewicht verpakking | 16 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| ADF papiergeleider | Ja |
| Stapelaar | Ja |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Meegeleverde software | PaperStream Capture, PaperStream IP, Software Operation Panel, Error Recovery Guide, Scanner Central Admin tools |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2012 x64, Windows Server 2016 x64 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Overige specificaties | |
| Downloadbare software | ScanSnap Manager, Scan to Microsoft SharePoint, ABBYY FineReader, 2D barcode |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Selecteerbare achtergrondkleur | Ja |
| Achtergrondkleuren | Zwart, Wit |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Indonesi‰ |
| Pallet brutolengte | 121,9 cm |
| Pallet brutobreedte | 101,6 cm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471607000 |
| Gewicht van papieren verpakking | 2,4 kg |
| Gewicht van metalen verpakking | 0 g |
| Gewicht van houten verpakking | 0 g |
| Gewicht van plastic verpakking | 15 g |
| Aantal per pallet (lucht) | 10 stuk(s) |
| Producten per pallet (zee) | 15 stuk(s) |
| Pallethoogte (zee) | 166,8 cm |
| Pallethoogte (lucht) | 116,2 cm |
| Gewicht kartonnen verpakking | 1,2 kg |
| Folieverpakkingsgewicht | 15 g |
| Gewicht Polystyreen (EPS/EPP)-verpakking | 200 g |
| Glass packaging weight | 0 g |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}