-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Ontkalker en padhouder voor uw senseo® original
Sensationele, vers gezette koffie!
Vervang de padhouder elke zes maanden en ontkalk uw machine regelmatig om de kwaliteit van uw SENSEO® optimaal te houden. De SENSEO® ontkalker verwijdert kalk uit uw SENSEO® koffiezetapparaat zodat u volledig kunt genieten van de rijke smaak van SENSEO® koffie.
| Technische details | |
| Bedoeld voor | Huishoudelijke apparaten |
| Beste gebruik | Koffiemachine |
| Land van herkomst | Roemeni‰ |
| Gevaarlijke goederen | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Compatibele producten | Senseo Machines |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 199 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 395 g |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 94 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |