Air Accessory Air Purifier New 2000i/1000i Series Nanoprotect S3 Filter Hepa+acintegrated
ITCurry #: 4370F728 | Article #: FY2180/30-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Altijd gezondere lucht
Vang schadelijke deeltjes op van slechts 0,003 um
Dit geïntegreerde HEPA-filter en Active Carbon-filter vangt effectief schadelijke deeltjes op van slechts 0,003 um, waaronder PM2.5, allergenen, bacteriën en virussen. Het absorbeert ook formaldehyde, TVOC en luchtjes in zijn nanovormige poriën en houdt dit vast.
| Kenmerken | |
| Type product | Luchtreinigerfilter |
| Efficientie | 99,9 procent |
| Kleur van het product | Grijs |
| Filter type | HEPA |
| Antibacterieel filter | Ja |
| Actief-koolstoffilter | Ja |
| Voorfilter | Ja |
| Merkspecifieke technologie‰n | HEPA NanoProtect |
| Deeltjesfiltratie-effici‰ntie | 99,9 procent |
| Merkcompatibiliteit | Philips |
| Compatibiliteit | AC1758, AC293X, AC295X |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 228 mm |
| Hoogte | 286 mm |
| Gewicht | 1,05 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 238 mm |
| Diepte verpakking | 238 mm |
| Hoogte verpakking | 295 mm |
| Gewicht verpakking | 1,35 kg |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |