-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
NanoCloud-technologie met hygiënische bevochtiging
Origineel bevochtigingsfilter voor de 2000i-serie
Het originele Philips-filter voor uw luchtbevochtiger past perfect in uw apparaat, waardoor constante hoogwaardige prestaties gegarandeerd zijn. Het filter gebruikt NanoCloud-technologie, zodat een onzichtbare nevel wordt afgegeven die de lucht bevochtigt terwijl zich tot wel 99% minder bacteriën verspreiden (1)
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Levensduur filter | 6 maand(en) |
| Compatibiliteit | AC2721, AC2726, AC2729 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 235 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Gewicht | 77 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Hoogte verpakking | 255 mm |
| Gewicht verpakking | 188 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Technische details | |
| Compatibele producten | Philips AC2721, AC2726, AC2729 |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |