Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
16,56
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Can mount any soundbar
Mount your sound bar to OLED / QLED / LED TV for optimized experience
| Kenmerken | |
| Plaatsing | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 15 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Muur |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | UL |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte (max) | 45,7 cm |
| Breedte | 51 mm |
| Diepte | 177 mm |
| Gewicht | 1,28 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per doos | 2 stuk(s) |
| Diepte verpakking | 445 mm |
| Hoogte verpakking | 132 mm |
| Breedte verpakking | 58 mm |
| Gewicht verpakking | 1,92 kg |
| Logistieke gegevens | |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 8716184076428 |
| GTIN-nummer transportverpakking (EAN/UPC) | 8716184076411 |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 18,5 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 45,5 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 14 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 5,92 kg |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 3 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 445 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 475 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 205 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 18,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 9 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}