Tablet Desk Stand - 75ø Tiltable - 90ø Rotatable - Vesa 75x75 - Bolt-down - Black
ITCurry #: M3333144 | Article #: DS15-632BL1-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts DS15-632BL1 is een tabletstandaard die speciaal is ontworpen voor vaste bureaumontage. Het scherm is 90° draaibaar, waardoor je moeiteloos wisselt tussen staande (portrait) en liggende (landscape) weergave. Daarnaast is de tablethouder tot 75° kantelbaar om voor elke gebruiker de perfecte kijkhoek te garanderen.
Het strakke design en de robuuste aluminium constructie zorgen voor een veilige en uiterst stabiele plaatsing. De standaard is voorzien van een bolt-down voet voor extra beveiliging en een geïntegreerd kabelmanagementsysteem dat de kabels netjes binnenin de standaard wegwerk
De tabletstandaard maakt deel uit van een modulaire opstelling en moet worden gecombineerd met de volgende tablet casings
WL15-601BL1 : voor formaat 10,9-11" | 25,4-27,9 cm
WL15-602BL1 : voor formaat 12,4-13" | 31,5-33 cm
WL15-603BL1 : voor formaat 14,6" | 37,1 cm
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Tabletstandaard |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoogte | 341 mm |
| Gewicht | 3,05 kg |
| Breedte verpakking | 135 mm |
| Diepte verpakking | 355 mm |
| Hoogte verpakking | 85 mm |
| Gewicht verpakking | 3,35 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,3 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 368 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 286 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 187 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |