Tablet Casing - Lockable (incl. Lock) - Vesa 75x75 - Suitable For 14.6" Samsung Tablets - Black
ITCurry #: M3333142 | Article #: WL15-603BL1-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts WL15-603BL1 is een tablethouder die zowel in staande (portrait) als liggende (landscape) stand kan worden geïnstalleerd. De houder is voorzien van een antidiefstalslot en kan worden gemonteerd op diverse geschikte Neomounts-standaarden.
De robuuste aluminium constructie garandeert een veilige en uiterst stabiele plaatsing, terwijl het kabelmanagementsysteem ervoor zorgt dat kabels zowel binnen als buiten de behuizing kunnen worden geleid. Voor een optimale installatie kan een kabel met een haakse connector uitkomst bieden. Dankzij het slimme design is de houder uitermate geschikt voor 14,6" Samsung tablets*.
De tablethouder maakt deel uit van een modulaire opstelling en dient gecombineerd te worden met een van de volgende standaarden:
DS15-629BL1: Bureaustandaard - voor bureau- of wandmontage
DS15-631BL1: Bureaustandaard - voor bureaumontage of losse plaatsing
DS15-632BL1: Bureaustandaard - voor vaste bureaumontage
FL15-627BL1: Vloerstandaard - kantelbaar en draaibaar
FL15-628BL1: Vloerstandaard - vaste staande of liggende positie
*Raadpleeg het compatibiliteitsoverzicht in de productdocumentatie om de juiste behuizing voor jouw merk en type tablet te vinden.
| Kenmerken | |
| Minimale schermgrootte | 37,1 cm (14.6") |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale schermgrootte | 37,1 cm (14.6") |
| Materiaal | Staal |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Maximale gewichtscapaciteit | 1 kg |
| Montagewijze | Muur |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 75 x 75 mm |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 392 mm |
| Gewicht | 1,75 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 27 mm |
| Gewicht verpakking | 1,85 kg |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 19,1 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 416 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| Producten per pallet (EU) | 300 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 17,5 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |