Tablet Casing - Lockable (incl. Lock) - Vesa 75x75 - Suitable For Various 12.4-13in Tablets Black
ITCurry #: M3333141 | Article #: WL15-602BL1-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts WL15-602BL1 is een tablethouder die zowel in staande (portrait) als liggende (landscape) stand kan worden geïnstalleerd. De houder is voorzien van een antidiefstalslot en kan worden gemonteerd op diverse geschikte Neomounts-standaarden.
De robuuste aluminium constructie garandeert een veilige en uiterst stabiele plaatsing, terwijl het kabelmanagementsysteem ervoor zorgt dat kabels zowel binnen als buiten de behuizing kunnen worden geleid. Voor een optimale installatie kan een kabel met een haakse connector uitkomst bieden. Dankzij het slimme design met verschillende inlegpanelen is de houder geschikt voor diverse 12,4-13"* tablets.
De tablethouder maakt deel uit van een modulaire opstelling en dient gecombineerd te worden met een van de volgende standaarden:
DS15-629BL1: Bureaustandaard - voor bureau- of wandmontage
DS15-631BL1: Bureaustandaard - voor bureaumontage of losse plaatsing
DS15-632BL1: Bureaustandaard - voor vaste bureaumontage
FL15-627BL1: Vloerstandaard - kantelbaar en draaibaar
FL15-628BL1: Vloerstandaard - vaste staande of liggende positie
*Raadpleeg het compatibiliteitsoverzicht in de productdocumentatie om de juiste behuizing voor jouw merk en type tablet te vinden.
| Kenmerken | |
| Minimale schermgrootte | 31,5 cm (12.4") |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Materiaal | Staal |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Maximale gewichtscapaciteit | 1 kg |
| Montagewijze | Muur |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 75 x 75 mm |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 257 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 262 mm |
| Diepte verpakking | 358 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 2,25 kg |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 18,6 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 280 mm |
| Producten per pallet (EU) | 256 stuk(s) |
| Netto gewicht kartonnen doos | 16,8 kg |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |