Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
21,96
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
De Neomounts SONOS luidsprekersteun, model NM-WS300WHITE, is de beste wandsteun voor montage van uw SONOS PLAY3 luidspreker. Bespaar veel ruimte door uw speaker aan de wand te monteren en zodoende de optimale luisterpositie te realiseren.
De Neomounts kantel- en zwenktechnologie maakt het mogelijk de steun eenvoudig te verstellen. Profiteer volledig van de mogelijkheden van de luidspreker en behaal het optimale luisterplezier door de speaker in de juiste hoek te plaatsen.
Neomounts NM-WS300WHITE heeft 1 draaipunt en is geschikt voor luidsprekers tot maximaal 3 kilo. Het slimme ontwerp van de steun garandeert snelle installatie van uw speakers.
| Kenmerken | |
| Plaatsing | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 3 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur van het product | Wit |
| Montagewijze | Muur |
| Bereik kantelhoek | 0 - 20ø |
| Aantal draaipunten | 3 |
| Draaien | Ja |
| Draaihoek | 360ø |
| Draaihoek | 45ø |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Hellingshoek | 20ø |
| Land van herkomst | Itali‰ |
| Technische details | |
| Diepte-instelbereik | 0 - 60 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 50 mm |
| Breedte instelbereik | 0 - 50 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 310 g |
| Verpakking | |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Logistieke gegevens | |
| Hoogte (cm) | 12 cm |
| Breedte (cm) | 21 cm |
| Lengte (cm) | 50 cm |
| Aantal per (buitenste) hoofdverpakking | 9 stuk(s) |
| Nettogewicht omdoos | 5 kg |
| Brutogewicht buitenverpakking | 5 kg |
| Hoeveelheid omdoos | 9 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 210 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 120 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos | 5 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 9 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 603 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 3926909790 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}