NeoMounts PRO Videowall Floor Stand for 32-65in screen - Black
ITCurry #: M3332823 | Article #: NMPRO-S12-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Met dit Neomounts Pro videowall meubel, model NMPRO-S12, plaatst u een groot formaat scherm op de
vloer. Voor zowel staand als zittend publiek biedt deze vloersteun een optimale positionering, bij iedere toepassing en op elke locatie. De trolley's uit de NMPRO-M serie zijn perfect inzetbaar in klaslokalen, vergader- en presentatieruimtes en publieke zalen.
De Neomounts Pro NMPRO-S12 is geschikt voor twee schermen t/m 65". Het draagvermogen van deze trolley is 30 kg per scherm. De steun is geschikt voor schermen met VESA 100x100 mm t/m 600x400 mm.
Kabels zijn netjes weg te werken in de kolom.
De Neomounts Pro NMPRO M-serie is een goede keuze voor ruimtebesparing of wanneer wandmontage en plaatsing aan het plafond geen optie zijn.
* Al het installatiemateriaal wordt meegeleverd met het product.
| Montage | |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 30 kg |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Montagewijze | Vloer |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 600 x 400 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 200,100 x 100,100 x 150,200 x 100,200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 100,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,440 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400 |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 - 1810 mm |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 181 cm |
| Diepteafstelling | 61 cm |
| Breedteafstelling | 81 cm |
| Design | |
| Soort | Vaste vloerstandaard |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 810 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 181 mm |
| Gewicht | 22,5 kg |
| Breedte instelbereik | 0 - 810 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 830 mm |
| Gewicht verpakking | 25 kg |
| Technische details | |
| Netto gewicht pakket | 25 kg |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Diepte-instelbereik | 0 - 610 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Netto gewicht kartonnen doos | 22,5 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 15 stuk(s) |
| Aantal per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 630 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 110 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 830 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 25 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |