Dual Monitor Stand - 10-32" - 0-9 Kg | 19,8 Lbs (2x) - 90ø Tiltable - 360ø Rotatable - 180ø Swivel- Vesa 75x75 - Black
ITCurry #: M3333135 | Article #: DS45-600BL2V-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Voor wie graag met twee schermen boven elkaar werkt, is de Neomounts DS45-600BL2V de perfecte oplossing. Deze 'full motion' standaard is specifiek ontwikkeld voor een verticale opstelling van monitoren tot 32" (9 kg per scherm). Dankzij de veelzijdige kantel- (90°), draai- (360°) en zwenktechnologie (180°) pas je de positie van je schermen moeiteloos aan voor een gezonde, ergonomische houding.
Dit model is een uitkomst voor compacte werkplekken, omdat het de hoogte benut en zo kostbare bureauruimte bespaart. De robuuste bouwkwaliteit garandeert een uiterst stabiele basis voor je schermen. Kabels worden netjes weggewerkt via het kabelmanagementsysteem en de voet bevat een handige telefoonhouder, zodat je smartphone altijd een vaste plek heeft.
De standaard ondersteunt VESA 75x75 en 100x100 mm patronen. Met het Easy-release VESA-systeem is het bevestigen of wisselen van schermen in een handomdraai gebeurd. De DS45-600BL2V is een duurzame en professionele investering voor elke moderne kantoor- of thuiswerkplek.
| Montage | |
| Maximale gewichtscapaciteit | 9 kg |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 9 kg |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Montage | Vrijstaand |
| Montagewijze | Bureau |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Afstand tot de muur (max.) | 15,3 cm |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Type hoogteverstelling | Handmatig |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 140 - 830 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90ø |
| Draaibaar | Ja |
| Draaihoek | 180ø |
| Horizontaal draaibaar | 0 - 180ø |
| Draaien | Ja |
| Draaihoek | 360ø |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 420 mm |
| Diepte | 297 mm |
| Hoogte | 877 mm |
| Gewicht | 3,43 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 465 mm |
| Diepte verpakking | 527 mm |
| Hoogte verpakking | 123 mm |
| Gewicht verpakking | 4,97 kg |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 485 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 550 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 15,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 3 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht kartonnen doos | 10,3 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890 |
| Producten per pallet (EU) | 36 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |