-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Especially designed for dedicated Sharp/NEC E series large format displays (55" to 65").
The best possible display support in stand-alone installations
The ST-55E tabletop stand offers your LCD display a secure footing.
| Kenmerken | |
| Type product | Ondersteuningsbasis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geschikt voor schermmaten | 1397 - 1651 mm (55 - 65") |
| Gemakkelijk te installeren | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Compatibiliteit | MultiSync E558, E658 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 249,9 mm |
| Diepte | 43,9 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |