Gaming Monitor - Mag 342cqrf E20 - 34in - 3440 X 1440 Uqhd - Curved 1500r - Black
ITCurry #: 8632C052 | Article #: MAG 342CQRF E20Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
255,64
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Leverbaar in 3 dagen.
Hoeveelheid:
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | VA |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/mý |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Schermkrommingsclassificatie | 1500R |
| Typische contrastverhouding | 3500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 200 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Frequentiebereik horizontaal | 71,81 - 285,31 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 200 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 90 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 119 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 90 procent |
| Prestatie | |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Audio-ingangen | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 9 cm |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -5 - 5ø |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30ø |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20ø |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | F |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 55 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Extern |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 808,6 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 270 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 424 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6,95 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 808,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 119,7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 363,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 5,4 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 929 mm |
| Diepte verpakking | 223 mm |
| Hoogte verpakking | 503 mm |
| Gewicht verpakking | 10,8 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}