Desktop Monitor - Mag 276cf E20 - 27in - 1920 X 1080 Fhd - Curved 1500r - Black
ITCurry #: 8632C046 | Article #: MAG 276CF E20-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Experience immersive gaming with the MAG 276CF E20 gaming monitor. It features a 1920x1080 (FHD) panel, a 200Hz refresh rate, and a rapid 0.5ms(GtG) response time. The monitor is HDR-ready, enhancing eye-catching details through adjustments in contrast and shadows. Designed for competitive FPS, first-person RPG/MMORPG, and flight/racing simulator genres, the MSI MAG 276CF E20 Curved Gaming Monitor takes casual gaming to a new level, challenging players to see beyond the game.
MAG msi arsenal gaming
MSI's mainstream MAG series epitomizes stability and durability and is built to withstand the most intense gaming sessions. The entire lineup features robust construction with metallic-like hardness and excellent heat dissipation, ensuring stability for all critical gaming components.
Readers’ Choice Gaming Brand Winner
Rated the best for overall satisfaction, likelihood to recommend, and gaming performance, MSI is your go-to for the best gaming desktop and monitor experience.
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Soort paneel | Rapid VA |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/mý |
| Responstijd | 0,5 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Schermkrommingsclassificatie | 1500R |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 200 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178ø |
| Kijkhoek, verticaal | 178ø |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Frequentiebereik horizontaal | 53 - 221 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 200 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 68,58 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 76 procent |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 98 procent |
| Adobe RGB dekking | 81 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 76 procent |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.0b |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2a |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20ø |
| Energie | |
| Energie-effici‰ntieklasse (SDR) | E |
| Energie-effici‰ntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 21 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 27 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-effici‰ntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 610,5 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 249,8 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 451,6 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,95 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 90,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 362,5 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 684 mm |
| Diepte verpakking | 158 mm |
| Hoogte verpakking | 475 mm |
| Gewicht verpakking | 6,5 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |