Car charger 95W 2 USB-C / 1 USB-A for smartphones and tablets
ITCurry #: P6023192 | Article #: 020018Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
24,06
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
To make your business or personal travel easier and more comfortable, MOBILIS® has designed the universal car charger for you.
This 95W charger allows you to charge your smartphone and tablet simultaneously while driving. With its compact design, it has two USB-C ports (65W and 30W) and one USB-A port (18W) and plugs directly into your vehicle's cigarette lighter socket. This means you no longer have to worry about battery problems when you are on the move.
| Prestatie | |
| Lader compatibiliteit | Smartphone, Tablet |
| Type stroombron | Sigarettenaansteker |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Type oplader | Auto |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 12 - 24 V |
| Maximaal vermogen | 95 W |
| Poort 1 uitgangsstroom | 18 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 65 W |
| Poort 3 uitgangsvermogen | 30 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 32 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Gewicht | 36 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}