Flash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
18,06
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
To make your business or personal travel easier and more comfortable, MOBILIS® has designed the universal car charger for you.
This 60W charger allows you to charge your smartphone and tablet simultaneously while driving. With its compact design, it has two 30W USB-C ports and plugs directly into your vehicle's cigarette lighter socket. This means you no longer have to worry about battery problems when you are on the move.
| Prestatie | |
| Lader compatibiliteit | Smartphone, Tablet |
| Type stroombron | Sigarettenaansteker |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Type oplader | Auto |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 12 - 24 V |
| Uitgangsspanning (max) | 5 V |
| Uitgangsspanning (min) | 20 V |
| Poort 1 uitgangsstroom | 30 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 30 W |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (9 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (12V) | 2,5 A |
| Uitgangsstroom (@15 V) | 2 A |
| Uitgangsstroom (@20 V) | 1,5 A |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Gewicht | 14 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}