-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Skirted base hides wheels for an improved aesthetic appearance, and bolt to bottom of ERK Series rack systems. Skirted caster bases add 3-3/4” to overall rack height Each base comes with its wheels pre-installed. Commercial grade casters • Heavy duty non-locking 3” swivel wheels • UL Listed in the US and Canada
| Kenmerken | |
| Soort | Rekbasis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Maximale gewichtscapaciteit | 589 kg |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Maat | 50,8 cm (20") |
| Breedte | 558,8 mm |
| Diepte | 508 mm |
| Hoogte | 101,6 mm |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |