-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Incorporating a steel frame and a keylocked 3/16” smoked-gray plexiglass door, our SECL Series locking security covers are offered in 2, 3, 4, and 8 rackspace sizes. Each unit’s depth of 1-1/2” easily clears controls on most equipment.
| Kenmerken | |
| Soort | Veiligheidsafdekplaat |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Polymethyl-methacrylaat (PMMA) |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Compatibele rackbreedte | 19" |
| Vorm montagegat | Ovaal |
| Met slot | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 482,6 mm |
| Diepte | 49,8 mm |
| Hoogte | 88,9 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 533,4 mm |
| Diepte verpakking | 355,6 mm |
| Hoogte verpakking | 76,2 mm |
| Gewicht verpakking | 1,4 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |