USB and USB-C 5-Port Multiple Tablet Charging Station - EU Plugs
ITCurry #: T3213154 | Article #: 5PUSBCDKS-EU-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The USB Charging Dock is an ideal charging solution for all iPads and tablets.
With 5 ports for USB/USBC charging, it protects devices from overheating and short circuits while offering wide compatibility with all sizes and models.
| Prestatie | |
| Lader compatibiliteit | Smartphone, Tablet |
| Type stroombron | AC |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 5 |
| Aantal USB Type-A-poorten | 5 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Snel opladen | Nee |
| Type oplader | Binnen |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 5 |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 2.8 A |
| Maximaal vermogen | 150 W |
| Uitgangsspanning (max) | 20 V |
| Uitgangsspanning (min) | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 152 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |