Bundle / Rolling Rise Stand Extended + Apex Secured Enclosure Wall Mount For iPad Air M2/m3 13in (2024) - White
ITCurry #: T3213500 | Article #: 159W13APXW-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The iPad Apex enclosure with the Flex arm provides a compact and secure solution featuring a stylish metal frame, convenient keyed access, and an adaptable extending arm for versatile positioning.
They ensure full camera and sensor functionality while allowing direct access to charging cables, making them perfect for sleek and interactive displays.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Wit |
| Maximale schermgrootte | 33 cm (13") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | iPad Air M2 13" (2024) |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Bedekte homeknop | Nee |
| Montagewijze | Teller |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 100 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 100 x 100 mm |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |