Bundle / Rise Stand, 8in/ 20cm + Apex Enclosure Wall Mount for Galaxy Tab Active 3/5 8in - Black
ITCurry #: T3213520 | Article #: 827B80GAPXBFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
193,57
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Apex, when combined with the Swing Arm, offers unparalleled flexibility and engagement for interactive displays. This setup features a short arm that can swing and pan, providing easy adjustment and versatile positioning to meet the dynamic needs of users. Ideal for a variety of settings, from retail to exhibitions, it ensures that your digital content is always accessible and optimally displayed.
| Kenmerken | |
| Minimale schermgrootte | 20,3 cm (8") |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale schermgrootte | 20,3 cm (8") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab Active5 | 8" | 2024 | SM-X306B Galaxy Tab Active3 | 8" | 2020 | SM-T575 |
| Bedekte voorcamera | Nee |
| Montagewijze | Muur |
| Kleurgroep | Zwart |
| Slot type | Sleutel |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Land van herkomst | China, Isra‰l |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}