Bundle / Rise Stand, 8in/ 20cm + Space Enclosure for Galaxy Tab A7 Lite 8.7in - Black
ITCurry #: T3213521 | Article #: 827B870GA7SBFlash Sale
Minder dan 5 stuks resterend
Minder dan 10 stuks resterend
Minder dan 20 stuks resterend
Meer dan 20 stuks resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dagen resterend
{{new Date(new Date(parseInt((dataContainer.PromoDetail.EndDate).split('(')[1].split(')')[0])) - new Date()).getDate()}} dag resterend
Prijs:
179,90
Incl. btw
Excl. btw
Levering in Benelux:
Nu niet op voorraad. Bel ons!
Korte specificaties
-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The Space Galaxy Tab Enclosure features rounded edges and open corners for improved ventilation and allows for limited access to buttons and inputs. As with all our Galaxy lock and tablet lock devices, the tablet can be continuously charged while in the enclosure and have peripheral cables plugged in while mounted.
Our Swing Arm stand can be mounted on any flat surface, counter-top or to a wall for use as a secure interactive display or kiosk. It is our most versatile mount allowing you to have horizontal or vertical swing with screen tilt. The arm extends out to 9.97 inches off the wall and with its two joints it is great for corners, under cabinets or when counter space is limited.
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale schermgrootte | 22,1 cm (8.7") |
| Materiaal | Aluminium |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy Tab A7 Lite 8.7" (2021) SM-T225, SM-T220 |
| Draaihoek | 180ø |
| Kleurgroep | Zwart |
| Slot type | Sleutel |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 267,5 mm |
| Diepte | 25,5 mm |
| Hoogte | 167 mm |
| Breedte van de standaard | 17,3 cm |
| Diepte van de standaard | 16,5 cm |
| Hoogte van de standaard | 9,5 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 stuk(s) |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |
Videos
LENOVO ThinkPad X1 Extreme
{{dataContainer.Product.UnitPrice.toFixed(2)}}