ThinkStation Front Access Storage Enclosure for P3 Tower
ITCurry #: M852TS10 | Article #: 4XF1M24244-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
The ThinkStation Front Access Storage Enclosure for P3 Tower is a dedicated kit to install 3.5” HDD and 2.5” HDD into front access storage enclosure of ThinkStation P3 Tower. Easily to upgrade your WorkStation's storage with this bracket kit.
| Kenmerken | |
| Compatibel chassistype | Full Tower |
| Soort | HDD-bevestigingsbeugels |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Compatibele producten | ThinkStation P3 Tower ThinkStation P3 Tower Gen 2 ThinkStation P Series - ThinkStation P3 Tower Gen 2 |
| Verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 1,2 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |