ThinkPad P16 Gen 2 - 16in - i7 13850HX - 32GB Ram - 512GB SSD - RTX 1000 Ada 6GB - Win11 Pro - Qwerty US/Int'l
ITCurry #: M852XQ02 | Article #: 21FA006KMH-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
Echt krachtig, volledig draagbaar
De Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 (16" Intel) is gebouwd voor de moderne on-the-go professional en is een krachtig mobiel werkstation en desktop-pc in een. Gevoed door de nieuwste 14? Gen Intel® Core™ HX-series processors of het Intel vPro® platform met 13? Gen Intel® Core™ HX-processors, heeft het een uniek dochterbord dat de NVIDIA® RTX™ aparte grafische kaart ondersteunt. Verder heeft hij dubbele verdampingskamer voor geavanceerde koeling, plus een Ultra Performance Mode om snel door de meest veeleisende taken te gaan.
Configureren naar wens
Als je extra vermogen nodig hebt, biedt de ThinkPad P16 Gen 2 (16? Intel) ondersteuning voor razendsnel geheugen en een opslagoplossing met veel capaciteit. Met een voedingsondersteuning tot 230 W kun je dit mobile workstation configureren voor elke behoefte. En voor de ultieme connectiviteit zijn er meerdere poorten voor al je randapparatuur en een hele reeks wifi-opties om al je berichten te ontvangen, waar je ook aan het werk bent.
Het zit in de details
De ThinkPad P16 Gen 2 (16? Intel) heeft een morsbestendig toetsenbord met achtergrondverlichting en een volledig numeriek toetsenblok, waardoor typen en rekenen vanaf elke locatie eenvoudiger en veiliger wordt. Het workstation wordt ook geleverd met Dolby Atmos® en Dolby Voice® voor een superieur geluid. Voor extra precisie is er een optioneel OLED-touchscreen, met een grote beeldverhouding die meer scherm voor je geld biedt en ondersteuning voor een styluspen (apart verkrijgbaar). En met de optionele hybride FHD-infraroodcamera ontvang je een waarschuwing als menselijke aanwezigheid wordt gedetecteerd, bijvoorbeeld als iemand over je schouder meekijkt.
Betrouwbaar en duurzaam
Makers, ontwerpers, ontwikkelaars en andere professionals kunnen met een gerust hart aan de slag met de ThinkPad P16 Gen 2 (16? intel). De laptop is voorzien van een MIL-SPEC-certificering en heeft meer dan 200 kwaliteitscontroles doorstaan om onder de meest extreme omstandigheden te kunnen werken. Bovendien zorgt een reeks certificeringen van onafhankelijke softwareleveranciers (ISV's) dat apps voor hoge workloads optimaal werken. En met een plasticvrije verpakking en gerecyclede onderdelen heeft dit mobile workstation ook zijn groene strepen verdiend.
Beveiligd door ThinkShield
Om onderweg veilig over je werkvermogen te kunnen beschikken wordt de ThinkPad P16 Gen 2 (16? Intel) beschermd door ThinkShield. Met functies zoals de discrete Trusted Platform Module (dTPM) om je gegevens te versleutelen, een biometrische vingerafdruklezer voor eenvoudig inloggen met één druk op de knop en een zelfherstellend BIOS dat eerdere systeeminstellingen kan herstellen, zijn je mobile workstation en gegevens veilig, waar je ook bent.
Specificaties kunnen verschillen per regio/model.
| Design | |
| Kleurnaam | Storm Grey (Top), Villi Black (Bottom) |
| Type product | Mobiel werkstation |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Glasvezel |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Helderheid | 300 cd/mý |
| RGB-kleurruimte | sRGB |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Typische contrastverhouding | 1200:1 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel© CoreT i7 |
| Processorgeneratie | Intel© 13de generatie CoreT i7 |
| Processormodel | i7-13850HX |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,3 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Effici‰nte kernen | 12 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor socket | BGA 1964 |
| Processor basisvermogen | 55 W |
| Maximaal turbovermogen | 157 W |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 192 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal ge‹nstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Soort optische drive | Nee |
| Ge‹ntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Grafisch | |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA RTX 1000 Ada |
| Grafische geheugen | 6 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR6 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel© UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel© UHD Graphics |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3306 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| WWAN | Niet ge‹nstalleerd |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel© Thunderbolt 4 | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel WM790 |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Software | |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 94 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 170 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Smart card-lezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | Inschakelen, SSD, Supervisor |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 øC |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 øC |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified 9.0 MIL-STD-810H military test passed Eyesafe Certified 2.0 TšV Rheinland Low Blue Light |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 364 mm |
| Diepte | 266 mm |
| Hoogte | 30,2 mm |
| Gewicht | 2,95 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |