ThinkPad Bluetooth TrackPoint Keyboard and Stand for for ThinkPad X1 Fold 16 Gen 1- Qwerty US
ITCurry #: M852TS18 | Article #: 4Y41L72522-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
When you need a powerhouse to tackle demanding workloads, attach the optional full-sized ThinkPad Bluetooth TrackPoint Keyboard to the ThinkPad X1 Fold 16 Gen 1. The massive 16.3? HDR OLED panel connects via portrait or landscape modes, depending on the task at hand. This keyboard also boasts an adjustable-angle kickstand to reliably support the display and comfortably accommodate your space. And, of course, for streamlined navigation, the renowned red TrackPoint and Haptic Touchpad are included—as well as a fingerprint reader for biometric security.
| Toetsenbord | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 81 |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Toetsen levensduur | 10 miljoen tekens |
| Prestatie | |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | ThinkPad X1 Fold 16 Gen 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale schermgrootte | 41,4 cm (16.3") |
| Backlight | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Ingebouwde standaard | Ja |
| Certificering | SRRC FCC UL IC TELEC VCCI CE UKCA RCM |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluiting | USB + Bluetooth |
| Energie | |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Levensduur batterij | 8 uur |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 296,2 mm |
| Diepte | 161,3 mm |
| Hoogte | 6,6 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 360 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 950 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 øC |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |