-
SchermGeheugenGewichtProcessorHard DiskSSDSchermResolutieConnectiviteitGeheugenDesktopOSSchermTypeSnelheid ZwartSnelheid KleurenModelSnelheidVorm factorInterne / ExterneAantal poortenUplink / mediaMontage
- Alles bekijken
Bundles
Verwante producten
Product Informatie
This Folio Case is designed to safeguard your tablet with a contemporary PU finish and brimless style. Equipped with a built-in back cover, the Folio Case lets you watch or browse in an easy and convenient position, and also keep your stylus pen safely with the built-in pen holder. Take pride in your tablet.
| Kenmerken | |
| Compatibiliteit | Idea Tab |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Type etui | Folioblad |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Hoofdkleur van product | Grijs |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Staande modus | Ja |
| Penhouder | Ja |
| Schouderband | Nee |
| Accu/Batterij | |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 190,6 mm |
| Gewicht | 312 g |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Warranty | |
| Base Warranty | Non Non |